PGC logo
PGC - menu

Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś Klientem indywidualnym, zapraszamy do kontaktu z wybranym Salonem Partnerskim PGC: Znajdź najbliższy

Siedziba firmy

  • ul. Jędrzejowska 47, 93-636 Łódź

  • NIP: 947 198 19 18
  • Regon: 101569153
  • KRS 0000453559
  • biuro@pgc.net.pl
  • Wysokość kapitału zakładowego: 5 000 000 zł

Magazyn

  • HUB LOGISTICS
  • ul. Jędrzejowska 47, 93-636 Łódź
  • +48 725 333 507
  • Odbiory i dostawy: pn.-pt. 8-16

Zarząd

Seweryn Kartkowski

Prezes Zarządu

s.kartkowski@pgc.net.pl

Anna Puchalska

Koordynator Biura Zarządu

a.puchalska@pgc.net.pl +48 725 333 508

Dział sprzedaży

Paulina Zduńczyk-Janek

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

p.zdunczyk@pgc.net.pl +48 725 333 503

Małgorzata Sawicka

Specjalista ds. Sprzedaży

m.sawicka@pgc.net.pl +48 725 333 515

Natalia Olczak

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

n.olczak@pgc.net.pl +48 797 001 445

Anna Strzelecka

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

a.strzelecka@pgc.net.pl +48 797 001 443

Anna Ofic

Asystentka ds. Sprzedaży

a.ofic@pgc.net.pl +48 515 222 392

Alicja Stebelska

Asystentka ds. Sprzedaży

a.stebelska@pgc.net.pl +48 515 222 397

Dział sprzedaży hurtowej

Anna Sadzińska

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

asadzinska@pgc.net.pl +48 797 001 442

Justyna Stanisławska

Asystentka ds. Sprzedaży – Hurt i Eksport

j.stanislawska@pgc.net.pl +48 515 222 394

Bartosz Krobicki

Koordynator Marki ZOYA 2.0/3.0

b.krobicki@pgc.net.pl +48 797 001 440

Sebastian Sobolewski

Koordynator ds. Klientów Kluczowych

s.sobolewski@pgc.net.pl +48 725 333 511

Karol Simiński

Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu

k.siminski@pgc.net.pl +48 797 001 449

Dział logistyki i zakupów

Magdalena Kaczmarek

Koordynator Działu Logistyki i Zakupów

m.kaczmarek@pgc.net.pl +48 725 333 501

Damian Kamiński

Asystent ds. Logistyki

d.kaminski@pgc.net.pl +48 797 001 446

Aleksandra Walczak

Asystentka ds. Logistyki

a.walczak@pgc.net.pl +48 725 333 510

Dział marketingu

Paulina Zduńczyk-Janek

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

p.zdunczyk@pgc.net.pl +48 725 333 503

Marcin Kluczyński

Specjalista ds. Digital Marketingu

m.kluczynski@pgc.net.pl +48 515 222 395

Dział projektowy

Radosław Kobyłecki

Manager Działu Projektowego

r.kobylecki@pgc.net.pl +48 797 001 441

Katarzyna Branicka - Świątkowska

Projektant

k.branicka@pgc.net.pl +48 515 222 396

Dział płytek ceramicznych

Martyna Zimnicka

Specjalista ds. Produktu

m.zimnicka@pgc.net.pl +48 797 001 444

Dział wyposażenia łazienek

Tomasz Kowalczyk

Product Manager

t.kowalczyk@pgc.net.pl +48 797 001 448

Marek Prus

Koordynator Marki

m.prus@pgc.net.pl +48 573 272 300

Klaudia Jędraszyk

Koordynator Marki

k.jedraszyk@pgc.net.pl +48 515 222 399

Wojciech Gała

Przedstawiciel Handlowy

w.gala@pgc.net.pl +48 515 222 398

Dział finansowo-administracyjny

Aleksandra Szostak

Główna Księgowa

a.szostak@pgc.net.pl +48 515 222 393

Agnieszka Głowacka

Samodzielna Księgowa

a.glowacka@pgc.net.pl +48 510 990 590

Beata Cywińska

Specjalista ds. Finansowo-Administracyjnych

b.cywinska@pgc.net.pl +48 725 333 504

Anna Puchalska

Specjalista ds. HR

a.puchalska@pgc.net.pl +48 725 333 508
Projekt i wykonanie: ByPixel.pl

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Używamy ciasteczek oraz Google Analytics. Polityka prywatności

Zrozumiałem