PGC logo
PGC - menu

Skontaktuj się z nami

Siedziba firmy

  • ul. Jędrzejowska 47, 93-636 Łódź

  • NIP: 947 198 19 18
  • Regon: 101569153
  • KRS 0000453559
  • biuro@pgc.net.pl
  • Wysokość kapitału zakładowego: 2 225 000 zł

Magazyn

  • HUB LOGISTICS
  • ul. Jędrzejowska 47, 93-636 Łódź
  • +48 725 333 507
  • Odbiory i dostawy: pn.-pt. 8-16

Zarząd

Seweryn Kartkowski

Prezes Zarządu

s.kartkowski@pgc.net.pl

Anna Puchalska

Koordynator Biura Zarządu

a.puchalska@pgc.net.pl +48 725 333 508

Pion handlowy

Paulina Zduńczyk

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

p.zdunczyk@pgc.net.pl +48 725 333 503

Magdalena Kaczmarek

Specjalista ds. Zakupów

m.kaczmarek@pgc.net.pl +48 725 333 501

Żaneta Bartoszewska

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

z.bartoszewska@pgc.net.pl +48 725 333 512

Małgorzata Sawicka

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

m.sawicka@pgc.net.pl +48 725 333 515

Natalia Olczak

Asystentka ds. Sprzedaży

n.olczak@pgc.net.pl +48 797 001 445

Anna Sadzińska

Asystentka ds. Sprzedaży

a.sadzinska@pgc.net.pl +48 797 001 442

Klaudia Sawicka

Asystentka ds. Sprzedaży

k.sawicka@pgc.net.pl +48 797 001 443

Sebastian Sobolewski

Przedstawiciel Handlowy

s.sobolewski@pgc.net.pl +48 725 333 511

Marketing

Paulina Zduńczyk

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

p.zdunczyk@pgc.net.pl +48 725 333 503

Radosław Kobyłecki

Graphic Designer

r.kobylecki@pgc.net.pl +48 797 001 441

Dział płytek ceramicznych

Ewelina Furmaniak

Product Manager

e.furmaniak@pgc.net.pl +48 725 333 509

Agnieszka Iwańska

Visual Merchandiser

a.iwanska@pgc.net.pl +48 797 001 444

Dział wyposażenia łazienek

Tomasz Kowalczyk

Product Manager

t.kowalczyk@pgc.net.pl +48 797 001 448

Joanna Królikowska

Specjalista ds. Produktu

j.krolikowska@pgc.net.pl +48 725 333 510

Dział finansowo-administracyjny

Beata Cywińska

Specjalista ds. Finansowo-Administracyjnych

b.cywinska@pgc.net.pl +48 725 333 504

Anna Puchalska

Specjalista ds. HR

a.puchalska@pgc.net.pl +48 725 333 508
Projekt i wykonanie: ByPixel.pl

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Używamy ciasteczek oraz Google Analytics. Polityka prywatności

Zrozumiałem