PGC - menu

Kariera

Dołącz do naszego
zespołu

#Kariera w PGC

Pracujemy z pasją

Uwielbiamy nowe wyzwania. Potrafimy łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. Jesteśmy pełni energii i skoncentrowani na realizacji spektakularnych celów. Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje cv na adres biuro@pgc.net.pl

Łódź, Polska

Specjalista ds. produktu (dział płytek ceramicznych)

OBOWIĄZKI:

  • tworzenie analiz i raportów
  • rozliczanie i kontrola projektów ekspozycji
  • tworzenie kalkulacji i cenników produktowych
  • współpraca w projektach marketingowych związanych z produktem
  • współpraca z Product Managerem w bieżących zadaniach
  • udział w targach branżowych
  • ścisła współpraca z Producentami
  • współpraca z Działem Sprzedaży, Zakupów i Magazynem

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży płytek ceramicznych
  • wykształcenie min. średnie
  • biegła obsługa komputera, w tym bardzo dobra znajomość programu EXCEL
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • skrupulatność i systematyczność
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność
  • umysł analityczny
  • poczucie estetyki
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy (pon.- pt., 8:00-16:00)
  • benefity medyczne i sportowe
  • pełne wsparcie oraz szkolenia podczas wdrażania

Szukamy również pracowników na stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu

Przedstawiciel Handlowy ds. Eksportu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Projekt i wykonanie: ByPixel.pl

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Używamy ciasteczek oraz Google Analytics. Polityka prywatności

Zrozumiałem