PGC - menu

Kariera

Dołącz do naszego
zespołu

#Kariera w PGC

Pracujemy z pasją

Uwielbiamy nowe wyzwania. Potrafimy łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. Jesteśmy pełni energii i skoncentrowani na realizacji spektakularnych celów. Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje cv na adres biuro@pgc.net.pl

Asystent/-ka ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI:

  • fakturowanie i realizacja zamówień Klientów
  • obsługa mailowa i telefoniczna Partnerów handlowych
  • ścisła współpraca z działem logistyki i magazynu
  • współpraca z fabrykami i dostawcami
  • prace biurowe

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • elastyczność wobec potrzeb klienta
  • asertywność, skrupulatność, samodzielność
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity medyczne i sportowe
  • stałe godziny pracy ( pon. – pt., 8.00-16.00 )
  • lekcje języka angielskiego
  • pełne wsparcie oraz szkolenia podczas wdrażania

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dokumenty

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za 2022 rok

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za 2021 rok

Projekt i wykonanie: ByPixel.pl

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Używamy ciasteczek oraz Google Analytics. Polityka prywatności

Zrozumiałem