Design by Za studio

Oferty pracy

Manager Produktu ds. Wyposażenia Łazienek

Zakres obowiązków:
  • koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie grupy produktów oferowanych przez PGC
  • negocjowanie warunków zakupu
  • wsparcie merytoryczne dla Partnerów Grupy
  • analiza rynku
  • opracowanie koncepcji i strategii marketingowych dla powierzonej grupy produktów
  • analiza cenowa i finansowa nowych wdrożeń
  • pełna odpowiedzialność za wdrożenie koncepcji
  • odpowiedzialność za realizację projektów w wyznaczanym terminie
  • rozwój marki własnej PGC
  • współpraca z działem sprzedaży
  • współpraca z działem logistyki
  • współpraca ze studiem graficznym, agencjami reklamowymi
Wymagane:
  • minimum 5 letnie doświadczenie w handlu w branży wyposażenia łazienek
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point
  • dążenie do rezultatów, innowacyjność, komunikatywność i orientacja na klienta
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych
Oferowane:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wynagrodzeniu podstawowym oraz premii
  • opieka medyczna
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole

Asystent/-ka ds. Sprzedaży

  • Kompleksowa obsługa Klientów Spółki
  • Fakturowanie i realizacja zamówień Klientów
  • Kontakt z dostawcami
  • Prace biurowe
  • Współpraca z magazynem

Wymagane:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • Skrupulatność, dokładność, samodzielność
  • Komunikatywność
  • Nienaganna kultura osobista

Oferowane:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe godziny pracy (pon.- pt., 8:00-16:00)
  • Opieka medyczna
  • Pełne wsparcie oraz szkolenia podczas wdrażania
  • Praca w młodym zespole

Asystent/-ka Biura Zarządu

  • administracyjne wsparcie Biura Zarządu firmy
  • prowadzenie dokumentacji Zarządu oraz dokumentacji firmy
  • koordynowanie obiegu dokumentów przychodzących i wychodzących
  • sporządzanie zlecanych przez Zarząd raportów i zestawień, prezentacji
  • obsługa sekretariatu, zarządzanie korespondencją, obsługa gości, organizacja spotkań i wyjazdów służbowych

Wymagane:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • skrupulatność, dokładność, terminowość, samodzielność
  • nienaganna kultura osobista

Mile widziane:

Oferowane:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy (pon.- pt., 9:00-17:00)